EVREN DIŞ CEPHE MANTOLAMA

EVREN DIŞ CEPHE MANTOLAMA:

Şirketimiz dış ve iç cephe tamir, boya, su yalıtımı, çatı akması ve ısı yalıtımı işlerinde çalışan deneyimli teknik elemanlardan kurulu dış cephe yalıtım firmasıdır. Hedefimiz kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve güler yüzlü hizmet ile yüzde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Uygulama Şekli ve Yapılacak İşlemler:

1. Ücretsiz keşif
2. Binanızın dış cephesinde portatif iskele kurulacak. Tüm pencere ve hassas zeminlerin zarar görmemesi için naylon ve branda ile kapatılacaktır.
3. Kılcal çatlaklar dış cephe macunu ile doldurulacaktır. Cephede geniş olan çatlaklar ve özellikle balkon köşelerinde dökülme ve kendini kaybetmiş sıvalar gözden geçirilecektir. Kabaran bölgeler iyice kırılacak ve tekrardan sıvanacaktır. Geniş olan çatlakların sprey ile 3/4 cm açılacak ve içi iyice doldurulacaktır. Çatlakların içi stako harcı ile doldurulacak kısman veya tamamen yüzeyi düzeltmek doldurmak ve tamir maksadıyla hazırlanmış çimento esaslı müdefiyle içeren ince sıva ile sıvanacaktır.

DIŞ CEPHE TAMİR YALITIM VE BOYA KAPLAMA:

Tamir yalıtım ve boya uygulamasında alt zeminin tamir ve yalıtımın en iyi şekilde yapılıp daha sonra astar ve boya uygulamasına geçilmedir. Şirketimiz yıllardır kalitesini kabul ettirmiştir. Yerli ve ithal ( Marshal, YKS, Silk, Petek, Polisan ) TSE ve İSO belgeli markaları tercih etmektedir. Yapınızın yüzey durumuna göre teknik elemanlarımız tarafından yapılacak inceleme sonucunda en uygun malzemeler seçilerek uygulama yapılacak ve binanızın uzun yıllar hem estetik hem de su yalıtımı olarak sorunsunz kullanmanız sağlanacaktır.

Firmamız; Filli Boya, dış cephe boya ve mantolama sistemi uygulama bayisidir.

Bizimle hemen irtibata geçin teknik elemanlarımız tarafından binanızda gerekli keşifleri yapıp ve en uygun çözüm önerisini içeren tekliflerimizi size sunalım.

Telefonlarımız:

0554 950 54 27
0553 618 62 34

e-posta: srdeger@gmail.com
website: degeryapiinsaat.com
instagram: @degeryapi.mantolama
facebook: @ferdideger06